دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

بازدید معاون فنی عمرانی فرمانداری به همراه مدیر شبکه بهداشت ودرمان بهارستان از پروژه های در حال احداث شبکه بهداشت و درمان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۲۲ | 
در تاریخ96/5/19 مهندس نجفی معاون فنی عمرانی فرمانداری به همراه  دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت ودرمان بهارستان و دکتر سلیمانی جوان معاون بهداشتی ورئیس مرکز بهداشت از پروژه های در حال احداث شبکه بهداشت و درمان بهارستان بازدید به عمل آوردند.
مهندس نجفی معاون فنی عمرانی فرمانداری طی بازدید از7 پروژه در حال احداث از نزدیک در جریان جزئیات آماده سازی برای افتتاح و بهره برداری آنها در هفته دولت قرار گرفت .
در این دیدار دکتر دمیریان گزارشی از عملکرد شبکه و مشکلات موجود در زمینه  انشعابات آب و برق ،گاز ، تلفن و نقایص شهرسازی از جمله آسفالت ، جدول بندی مطالبی را ارئه  نمودند.
دکتر دمیریان افزودند : در صورت مشارکت  ارگانهای سطح شهرستان همه چیز جهت راه اندازی و افتتاح پروژه ها در هفته دولت مهیا است .
در ادامه مهندس نجفی ضمن تشکر از مسئولین شبکه ،پیشرفت کارها را در این رابطه رضایت بخش اعلام کرد . و در راستای حل مشکلات انشعابات و محوطه اطراف مراکز با ارگانهای مرتبط رایزنی نمودند.
 
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 39 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر