دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 دسترسی سریع کارکنان

اطلاع رسانی

  • شعار وزارت بهداشت

نمایش آمار بازدیدهای کل: 121306053

نمایش آمار بازدیدهای روز جاری: 356893

نمایش آمار بازدیدهای پایگاه 1149934

نمایش آمار بازدیدهای 24 ساعت گذشته پایگاه: 1205

کاربران حاضر در پایگاه: 0

خدمتی ماندگار در شهرستان بهارستان/ برپایی بیمارستان سیار بسیج جامعه پزشکی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۲۲ | 
  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، جلسه هماهنگی بیمارستان سیار دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور مدیر و معاونین شبکه و سایر مسئولین ستادی در اتاق مدیریت در روز چهارشنبه 22 آبان تشکیل شد.
در این جلسه دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت بهارستان در خصوص نحوه برگزاری این بیمارستان در هفته بسیج با همکاری فرمانداری، بسیج سیدالشهدا سپاه پاسداران، شهرداری ها، نیروی انتظامی و سایر ارگان های شهرستان مطالبی را عنوان کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت:  بیمارستان سیار دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور متخصصین ارتوپد، چشم پزشکی، داخلی، اطفال، فوق گوارش، زنان و مامایی، پوست، قلب، طب اورژانس، تغذیه، روانشناسی، دندانپزشک و پزشک از تاریخ 28 آبان الی 4 آذر در فلکه دوم شهرستان دایر می شود.
دکتر دمیریان از شهروندان خواست با دردست داشتن کارت ملی از تاریخ 28 آبان الی 4 آذرماه از ساعت 8 الی13 به محل بیمارستان واقع در فلکه دوم شهرستان جهت دریافت خدمات بالینی مراجعه نمایند.
وی اذعان داشت پس از بررسی و ویزیت بیماران در صورتی که نیاز به بستری و خدمات درمانی در سطح بالاتر باشد این هماهنگی ها با بیمارستان های تخصصی به عمل آمده است.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 50 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر