دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

تقدیر از امام جماعت شبکه بهداشت و درمان بهارستان در راستای ترویج نماز جماعت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۲۲ | 
مراسم تقدیر از حجت الاسلام محمودزاده، امام جماعت شبکه بهداشت و درمان بهارستان با حضور دکتر دمیریان مدیر و معاونین شبکه،مسئول حراست ، مسئول امور اداری ومسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهارستان در تاریخ 96/5/21 در دفتر مدیریت برگزار گردید.
در این مراسم از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمودزاده امام جماعت شبکه بهداشت و درمان بهارستان به جهت همکاری و مساعدت در تحقق بخشیدن اهداف بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.
در این جلسه دکتر دمیریان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان گفتند: مسجد محل وصال مومنین و تجلی ارادت مومنین به پروردگار و آیینه تمام نمای تعبد و عبودیت است. فعالیتهای فرهنگی همراه با مبانی اسلامی است.
در ادامه ایشان افزودند : حاج آقا محمودزاده با بهره مندی از انفاس قدسی قران کریم و با درایت و بصیرت تمام در این چند سال حضور در شبکه بهداشت و درمان بهارستان در خصوص اقامه و ترویج نماز جماعت، تشکیل وشرکت در جلسات هم اندیشی و اجرای برنامه های متنوع قرانی تلاش بی دریغ با شبکه داشته و فضا را عطرآگین و سرشار از نور معنویت نموده اند .
دکتر دمیریان در پایان بیان کرد: از خالق حکیم تکامل معنوی و معرفتی در راه اعتلای تبلیغ و ترویج مسائل دینی و قرآنی را برای حاج آقا مسئلت دارم.
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 53 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر