دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
دسترسی سریع کارکنان
گالری تصاویر
  • ایام ارتحال امام خمینی (ره)
  • نظارت بر وضعیت بهداشتی انبارهای مواد غذایی شهرستان
  • نظارت بر وضعیت بهداشتی انبارهای مواد غذایی شهرستان
  • برگزاری کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا
  • کسب عنوان غرفه ی برتر توسط شبکه بهداشت بهارستان
  • هفته ملی بدون دخانیات
  • برگزاری کارگاه بازآموزی التور
  • بازدید رئیس بیمارستان امام حسین (ع) از غرفه
  • اولین دهکده سلامت معاونت بهداشتی

برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان و دارو سازان شهرستان بهارستان به مناسبت روز پزشک و دارو ساز در شهرستان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۶ | 
مراسم تجلیل از پزشکان و دارو سازان شهرستان بهارستان به مناسبت روز پزشک و دارو ساز در شهرستان بهارستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت بهارستان ،مراسم گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان‌ بهارستان توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان و سازمان نظام پزشکی با حضور پزشکان ، داروسازان ،دندانپزشکان و  فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.
دکتر سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان در این مراسم با ایراد سخنانی از خدمات همه متخصصان ، پزشکان ، دندانپزشکان و داروسازان که به رغم همه کاستی‌ها و مشکلات، در شهرستان‌ بهارستان به مردم خدمت ارائه می‌کنند، قدردانی و سپاسگزاری کردند.
فرماندار بهارستان ضمن بیان نقش پزشک در جامعه ، به بیان وظایف پزشکان در حوزه درمان پرداخت و گفت: یکی از الطاف خداوند به پزشکان این است که اجازه درمان اشرف مخلوقات خود را به آنها داده است.
دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این آیین با تبریک زاد روز حکیم ابو علی سینا و روز پزشک و همچنین بزرگداشت زکریای رازی و روز داروسازی، گفت: پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان سفید پوش برای نجات هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی الیتام می بخشند و نماد برجسته و الگوی بارز در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا است.
دکتر دمیریان در ادامه گفت: امروز به استانداردهای بهداشتی و درمانی در شهرستان بهارستان نزدیک شده ایم در ابتدای امسال با بهره برداری و افتتاح  بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان در دولت تدبیر و امید ، تا حدودی بخشی از مشکلات بهداشتی و درمانی مردم شهرستان بهارستان حل شد .
وی افزود : در سال 1395 دو کلینیک تخصصی ویژه یکی در شهر گلستان و دیگری در نسیم شهر گلنگ زنی کردیم که تا به امروز کلینیک تخصصی گلستان با پیشرفت 70 درصد ، همچنین کلینیک تخصصی در نسیم شهر با  پیشرفت فیزیکی 30 درصد در حال ساخت می باشد. که انشاالله با اتمام این پروژه ها سرانه بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان افزایش می یابد دمیریان همچنین : از افتتاح 2 مرکز خدمات جامع سلامت و 5 پایگاه سلامت  در هفته دولت خبر داد .
وی گفت : در دهه فجر 95 دو پایگاه اورژانش در شهر صالحیه و روستای اورین بخش بوستان را بهمراه دو آمبولانس راه اندازی کردیم تا خدمات دهی با سرعت بالای به شهروند انجام گیرد .
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برنامه تحول سلامت را یکی از اقدام های بسیار مهم دولت تدبیر و امید دانست که برای رسیدن به این هدف والا، به عزم ملی و مشارکت همگانی مسئولین شهرستانی و دست اندرکاران حوزه سلامت، به ویژه پزشکان که همواره پرچمدار خدمت و تلاش هستند، نیاز داریم.
ایشان همچنین با تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار امیدواری کردند که با الگو قرار دادن شهیدان رجایی و باهنر و با همبستگی و همکاری با یکدیگر، بتوانیم توفیق خدمتگزاری بیشتر و مطلوبتر به مردم، را داشته باشیم.
در ادامه دکتر یوسفی رئیس سازمان نظام پزشکی بهارستان ضمن خیر مقدم خدمت مدعووین گفتند: خدمت به مردم در کسوت پزشکی یک موهبت الهی است که خداوند نصیب پزشکان نموده و آنها نیز باید قدر این نعمت را بدانند.
سپس دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به پاس خدمات موثر و تعامل سازنده و همچنین زحمات بی‌شائبه و نگاه و دید گاه خاص دکتر سلیمانپور فرماندار شهرستان بهارستان در راستای پیشبرد و تعالی اهداف عالیه نظام سلامت و ارتقا سرانه های بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان با اهدای لوح سپاس به نیابت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تجلیل بعمل آورد. همچنین دکتر یوسفی به نیابت از رئیس سازمان نظام پزشکی کل کشور از دکتر سلیمانپور با اهدای لوح سپاس قدردانی نمود.
در پایان این مراسم از پزشکان نمونه شهرستان بهارستان توسط فرماندار بهارستان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، رییس سازمان نظام پزشکی شهرستان بهارستان ،  مشاور نماینده مجلس و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان با لوح سپاس و هدایای ارزنده تقدیر شد .

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 411 بار   |   دفعات چاپ: 90 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر