دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

برگزاری جشن ولایت با حضور امام جمعه گلستان در شبکه بهداشت بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۴ | 
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهارستان: همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ غدیر خم مراسم جشنی در روز دوشنبه 13 شهریور ماه ، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه گلستان ، حاج آقا محمودی مسئول دفتر امام جمعه ، مدیر ،معاونین و پرسنل شبکه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت بهارستان برگزار گردید .
در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه گلستان ضمن تبریک عید غدیر خم به بیان مطالبی پیرامون این عید و اهمیت ولایت پرداخت  . 


حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی با اشاره به در پیش بودن عید سعید غدیر خم ، از واقعه غدیرخم به عنوان واقعه ای تاریخی یاد کرد و گفت: پیامبر گرامی اسلام در واقعه غدیر می خواست سرنوشت امت مسلمان را تعیین کند.
وی گفت: واقعه غدیرخم به عنوان نسخه تضمین راه پیامبر گرامی اسلام و نسخه حکومت است.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی در این جلسه با بیان جایگاه غدیر در دین اسلام اظهار داشت :غدیر تدوام راه انبیاء الهی خاصه پیامبر خاتم حضرت محمد (ص) است .
وی تصریح کرد :عید غدیر از یکی از اعیاد مهم و بزرگ اسلامی است و خبطه گرانقدر غدیر راه و چراغ هدایت جامعه اسلامی به شمار می رود و عید قربان و عید غدیر مظهر عبادت و بندگی خدا است.
در ادامه دکتر دمیریان ضمن تبریک عید ولایت ، خلاصه ای از عملکرد شبکه در هفته دولت را تشریح نمود و از زحمات امام جمعه گلستان و حمایتهای بی دریغ ایشان با اهداء لوح سپاس تشکر و قدردانی کرد.  .
در پایان مراسم نماز ظهر و عصر به امامت حاج آقا صفایی به صورت جماعت در نماز خانه شبکه برگزار گردید.

AWT IMAGE
AWT IMAGE
 
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 77 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر