شبکه بهداشت و درمان بهارستان- [اخبار روز]
افتخاری دیگر برای شبکه بهداشت و درمان بهارستان

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۹ | 
دکتر دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان به عنوان مدیر نمونه شهرستان بهارستان انتخاب و برگ زرین دیگری در کارنامه روسای دانشگاه علوم پزشکی ایران رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهارستان : در آخرین روز هفته دولت در تاریخ 8 شهریور 1396 درسفر دکتر مولاوردی معاون حقوق شهروندی رییس جمهور و آقای دکتر چاوشی معاون اجتماعی استاندار تهران در آیین تجلیل از مدیران برتر که درایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت در فرمانداری برگزار گردید دکتر دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان به عنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب شد.
در این مراسم که با حضور دکتر مولاوردی معاون حقوق شهروندی رییس جمهور و آقای دکتر چاوشی معاون اجتماعی استاندار تهران، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و کارکنان ادارات مختلف ، روزنامه نگاران و اصحاب رسانه و دیگر اقشار جامعه برگزار گردیده بود ، دکتر دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان به عنوان مدیر برتر شهرستان در امر خدمت رسانی به مردم برگزیده و از زحمات وی با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.
شایان ذکر است دکتر دانوش دمیریان دارای مدرک پزشکی عمومی است که  از سال 95 تاکنون مدیریت شبکه بهداشت و درمان بهارستان را بر عهده داشته و سابقه چهار سال معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و درمان رباط کریم را در کارنامه خود دارد.
در بخشی از لوح تقدیر آمده است جناب آقای دکتر دانوش دمیریان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان ، توفیق خدمتگزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موهبت ارزنده ای است که شکرانه آن جز با کار و تلاش مجدانه و حرکت در جهت جلب رضایت حق تعالی و خوشنودی خلق خدا به جای نخواهد آمد ،لذا همواره  باید قدردان این نعمت الهی بوده و با جان و دل در این مسیر کوشا باشیم .
در هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر انتخاب جنابعالی را بعنوان مدیر نمونه شهرستان بهارستان در سال 1396 تبریک عرض نموده امیدوارم با عنایت پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در ارائه خدمت صادقانه به مردم شریف و فهیم شهرستان بهارستان و پیشبرد بهتر اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید بیش از پیش موفق باشید.

AWT IMAGE
 
 
 
نشانی مطلب در وبگاه شبکه بهداشت و درمان بهارستان:
http://iums.ac.ir/find.php?item=58.30058.54224.fa
برگشت به اصل مطلب