ارتباط با مدیریت
  • 1401/06/01 - 09:34
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 11
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

پیام تبریک دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت ودرمان به مناسبت روز پزشک

اول شهریورماه زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک

4403.mp3 پیام تبریک دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت ودرمان به مناسبت روز پزشک

دکتر دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان ، طی پیامی فرارسیدن اول شهریورماه زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی شهرستان تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
من یک پزشکم مست عشق لایزالم
دراوج زیباییست شان و حس و حالم
آری مسیحا یی دمم من یک طبیبم
آیینه دار جلوه ی روی زمینم
قدرت نهفته در رشته پزشکی، تبلور دمیدن قدرت خداوند در کالبد انسان، بدست انسانی دیگر است.
آنگاه که ذهن و اندیشه های پاک، تجربه و علم دست به کار شده و سلامت را بر دردمندان هدیه می ‌کنند، بی شک لبخند خداوند پهنه گیتی را در برگرفته.
یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته  ونامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان است تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نوید بخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.
بی شک اقشار مختلف مردم عزیز شهرستان نظاره گر تلاشهای ایثارگرانه و از خود گذشتگی دست اندرکاران حوزه سلامت بویژه پزشکان که در این شرایط دشوار ، سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده اند می باشند، این از خودگذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی در ایام دفاع مقدس رقم زدند را در خاطرات زنده می کند.
اینجانب از همه شما عزیزان تقدیر و تشکر نموده و اطمینان دارم که مردم گرانقدر شهرستان، بیماران و خانواده های ایشان قدردان زحمات و تلاشهای ایثارگرانه شما بوده و پاداش الهی نیز قطعا شامل حال شما خواهد شد.
نوشتن و گفتن از آنان که سرمایه زندگی‌شان را به پای همنوعان ریخته‌اند؛ آنها که نیاسودند تا دیگران بیاسایند؛ انسان‌هایی که انسانیت را معنایی تازه بخشیده اند و جان و روح و جسم‌شان، تنها آرامش دیگران را خواسته است، کاری بس دشوار می نماید.
اینجانب روز پزشک را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای همه آنان از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق دارم.
 من الله التوفیق

  • گروه خبری : گروه های محتوا,اخبار داخلی شبکه
  • کد خبر : 4403
کپی لینک کوتاه:
کلمات کلیدی
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان
خبرنگار

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب