ارتباط با مدیریت
  • 1402/07/18 - 12:29
  • - تعداد بازدید: 35
  • - تعداد بازدید کنندگان: 32
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام تبریک معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بهارستان به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت روان

معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان دکتر مشتاقی با انتشار پیامی، فرا رسیدن هفته سلامت روان مصادف با ۱۸ تا ۲۴ مهر را به جامعه روانشناسان کشور تبریک گفت.

21234.mp3 پیام تبریک معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بهارستان به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت روان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان ، دکتر مشتاقی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان طی پیامی هفته بهداشت روان را تبریک گفت : متن پیام

هر ساله از هجدهم تا بیست و چهارم مهر ماه به نام هفته سلامت روان نام گذاری شده است .سلامت روان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه افراد جامعه می باشد و ضرورت دسترسی به مراقبت های سلامت روان، امری اجتناب ناپذیر است. برای دستیابی به این هدف، در مراکز خدمات جامع سلامت، کارشناسان سلامت روان مستقر شده اند که خدمات آموزشی، مشاوره ای و روان درمانی را به صورت رایگان برای جمعیت تحت پوشش خود ارائه می دهند. از آنجایی که بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در سلامت روان می باشد، ضروری است تمامی همکاران و عموم مردم نه فقط در این هفته، بلکه هر روز، همه جا و در هر شرایطی به سلامت روان خود و اعضای خانواده خود اهمیت دهند.
 اینجانب ضمن تبریک این هفته به جامعه سلامت روان کشور به خصوص همکارانم در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بهارستان ، برای یکایک خدمت گزاران عرصه سلامت روان، از درگاه الهی موفقیت و سلامت مسئلت می نمایم .
 


دکترمنیژه مشتاقی
 معاون بهداشتی شبکه و رئیس مرکز بهداشت بهارستان

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,اخبار داخلی شبکه
  • کد خبر : 21234
:
کلیدواژه ها
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان
خبرنگار

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings