ارتباط با مدیریت
  • 1403/02/17 - 22:25
  • - تعداد بازدید: 38
  • - تعداد بازدید کنندگان: 37
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام دکتر بابا ، آغاز پویش سلامت دهان و دندان با شعار «دهان شاد و سالم، بدن شاد و سالم»

دکتر بابا مدیر شبکه بهداشت ودرمان از آغاز پویش سلامت دهان و دندان با شعار «دهان شاد و سالم، بدن شاد و سالم» در شهرستان بهارستان خبر داد

332536.mp3 پیام دکتر بابا ، آغاز پویش سلامت دهان و دندان با شعار «دهان شاد و سالم، بدن شاد و سالم»

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهرستان بهارستان ، دکتر بابا مدیر شبکه بهداشت ودرمان از آغاز پویش سلامت دهان و دندان با شعار «دهان شاد و سالم، بدن شاد و سالم» در شهرستان بهارستان خبر داد.
دکتر مسعود بابا، مدیر شبکه بهداشت ودرمان گفت:  بیماریهای دهان و دندان به عنوان شایعترین بیماریهای غیرواگیر شناخته می شود، لذا  بهره گیری از دیدگاه عوامل خطر مشترک در بیماری های دهان و دندان و سایر بیماری ها به کنترل هر دو دسته بیماریها کمک می کند.دکتر بابا با تاکید بر نقش مهم سلامت دهان و دندان در سلامت عمومی و ارتقای کیفیت زندگی و بهبود شاخص های سلامتی، افزود: سلامت دهان و دندان موجب تقویت سلامتی قسمت های مختلف بدن می شود. سلامت دهان و دندان به نوعی سرمنشاء سلامتی جسم و روح و روان است و حتی در سلامت اجتماعی نیز نقش آفرین بوده و می تواند روابط اجتماعی افراد را تقویت یا در آن اختلال ایجاد نماید.
وی گفت: پویش سلامت دهان و دندان که از تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت ماه 1403برگزار می شود، فرصت مغتنمی برای آگاهی رسانی به مردم و افزایش سواد سلامت دهان و دندان جامعه است. وی ادامه داد:  هدف اجرای این پویش افزایش آگاهی جامعه درباره نقش سلامت دهان و دندان در سلامت همه جانبه است و در این پویش با یادآوری شعار جامعه جهانی دندانپزشکی با عنوان «دهان شاد و سالم، بدن شاد و سالم»، عنوان شده است.

شعارهای روزهای اول تا سوم این پویش عبارتند از:
17 اردیبهشت «دهان دریچه سلامت»،
18 اردیبهشت « سلامت دهان و دندان، سلامت کودک »
19 اردیبهشت نیز «نقش سازمان های دولتی و نهادهای مردمی در سلامت دهان و دندان»

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,اخبار داخلی شبکه,اطلاعیه ها,[اخبار روز],آرشيو اخبار
  • کد خبر : 332536
:
کلیدواژه ها
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان
خبرنگار

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بهارستان

Template settings